SPOKOJNIE.com.pl

Regulamin

 1. Szkolenie praktyczne rozpoczyna się w miejscu i o godzinie ustalonej pomiędzy kursantem a instruktorem. Okolice stacji Metro Pole mokotowskie.
 2. Dostępny jest pakiet VIP – dojazd do kursantki / do max 20 km ( po uzgodnieniu ).
 3. Osoba na szkoleniu praktycznym, doszkalająca się powinna mieć przy sobie ważne prawo jazdy.
 4. Cena za szkolenie dla osób posiadających prawo jazdy obejmuje następującą usługę: wypożyczenie samochodu przystosowanego do nauki jazdy, paliwo oraz wiedzę i doświadczenie instruktora nauki jazdy.
 5. Osoby szkolone proszone są o “odświeżenie” teoretycznych przepisów ruchu drogowego.
 6.  ODWOŁYWANIE ZAJĘĆ – Kursant ma prawo odwołać zajęcia praktyczne lub je przełożyć –  BEZWZGLĘDNIE najpóźniej 48 H  przed planowanym spotkaniem, w formie telefonicznej lub SMS.
 7. Nieodwołanie zajęć we wskazanym terminie powoduje przepadnięcie lekcji bez względu na powód odwołania.
 8. Instruktor zastrzega sobie odwołanie zajęć praktycznych ( z przyczyn niezależnych losowych ) tego samego dnia bez podania przyczyny.
 9. Zaplanowane jazdy doszkalające powinny być opłacone NIEZWŁOCZNIE – w tym samym dniu po dokonaniu zapisu tj. po rozpisaniu terminów spotkań . Opłaty należy regulować gotówką u instruktora lub na wskazany numer konta. Konieczne jest przesłanie potwierdzenia przelewu. Lekcje nie opłacone w ciągu 24h są USUWANE.
 10. Ceny jazd doszkalających są umieszczone w zakładce Cennik. 
 11. Opłata za jazdy doszkalające podlega zwrotowi tylko w sytuacjach nadzwyczajnych (do 3-ech miesięcy od dnia ich wykupienia). O możliwości zwrotu decyduje instruktor.
 12. Spokojnie.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste pozostawione przez osoby szkolone w pojeździe szkoleniowym.
 13. Pakiety oraz Vouchery należy zrealizować w nieprzekraczalnym terminie do 3 miesięcy od daty zakupu. Po tym terminie jazdy przepadają. W sytuacjach tego wymagających przedłużenie terminu musi być uzgodnione z instruktorem.
 14. Korzystając z usługi osoba szkolona potwierdza, iż zapoznała się z regulaminem i zgadza się z jego treścią.

 

Verified by MonsterInsights