SPOKOJNIE.com.pl

Opinie

Zobacz co piszą o mnie moje kursanktki
Anna KulkaAnna Kulka

Wróciłam do skrzyni manualnej po wieloletniej przerwie-potrzebowałam odświeżyć swoje zakurzone mocno umiejętności. Pani Monika pomogła mi pokonać stres-po kilku godzinach jazdy z nią usiadłam sama za kierownicę i daję radę:). Nie dość, że to dobra, cierpliwa instruktorka, to ma bardzo ciepłe, życzliwe podejście do swoich kursantów. Dziękuję i bardzo polecam 🙂

Michał MalinowskiMichał Malinowski

Bardzo polecam jazdy z Panią Moniką! Świetna atmosfera i skutecznie przekazana wiedza, no i bezcenna pomoc z nastawieniem. Najlepsza nauka jazdy z jaką miałem do czynienia.

Kłagisz ZuzannaKłagisz Zuzanna

Pani Monika to bardzo miła i wyrozumiała osoba, zawsze na spokojnie wszystko wytłumaczy, do tego z uśmiechem :-).

Rynkiewicz KacperRynkiewicz Kacper

Jazdy doszkalające, które prowadzi Pani Monika są naprawdę na najwyższym poziomie. Mimo, iż mam prawo jazdy jeżdżąc po Warszawie nie czułem się pewnie. Dzięki Pani Monice jestem teraz spokojniejszy. Polecam.

Lirska-Krakowiak ZuzaLirska-Krakowiak Zuza

Polecam jazdy doszkalające u Pani Moniki, lekcje są prowadzone z pełnym profesjonalizmem, w spokoju, idealne rozwiązanie dla niepewnych siebie kierowców. Korzystałam z jazd bezpośrednio przed kolejnym egzaminem i tym razem udało mi się zdać, dzięki Pani Monice upewniłam się w swoich umiejętnościach i przekonałam, że jestem w stanie z powodzeniem samodzielnie jeździć.

Rembelski AndrzejRembelski Andrzej

Witam, Pani Monika przygotowała mnie do egzaminu na prawo jazdy po wieloletniej przerwie. Dzięki ludzkiemu i spokojnemu podejściu , nauka przebiegała bardzo miło i szybko, wystarczyło zaledwie 11 godzin, aby opanować podstawy jazdy samochodem i zaliczyć egzamin za pierwszym razem. Z całą pewnością mogę polecić naukę z Panią Moniką.

Wojtaszek MałgorzataWojtaszek Małgorzata

Witam, bardzo polecam jazdy doszkalające u Pani Moniki. Jest do tego wręcz urodzoną. Uczy z sercem, ogromną cierpliwością i doskonale radzi sobie z takimi nerwusami jak ja. Dzięki niej zdałam egzamin. Pani Moniko bardzo bardzo dziękuję !

Magdalena DomalewskaMagdalena Domalewska

Serdecznie polecam,, Spokojnie -Nauka jazdy bez stresu,,. Pani Monika udowadnia , że ani paraliżujacy strach , ani całkowity brak wiary w swoje możliwości nie są przeszkodą w zdobyciu prawa jazdy. Pani Monika prezentuje wspaniałe podejście , ogromny profesjonalizm i dużą cierpliwość , co sprawiło , że uwierzyłam , że można. Indywidualne podejście do każdego kursanta to ogromny PLUS. Dla mnie NAJLEPSZA!!!!

Anna KotAnna Kot

Jazdy z Panią Moniką to oczywiście pierwszorzędna nauka prowadzenia samochodu, zachowania na drodze, obserwacji, podejmowania decyzji... lecz nie tylko... to doskonała atmosfera wolna od wszelkiego stresu, masa śmiechu, bywa, że i terapia psychologiczna i zwyczajne babskie wsparcie ... z całego serca i z czystym sumieniem POLECAM

Artur SielskiArtur Sielski

Z Panią Moniką wyjeździliśmy razem ponad 30h i w tym czasie opanowałem wszystkie elementy jazdy autem, które są mi niezbędne do zdania egzaminu, jak również sprawnego poruszania się po mieście. Egzamin zdany za 1szym razem.
Pani Monika wykazuje dużo zrozumienia, ma anielską cierpliwość i jest mega sympatyczna i wyrozumiała. Jak trzeba to tłumaczy po kilka razy. Żadnych krzyków, wrzasków czy podniesionego głosu.
Pełen profesjonalizm, którego oczekuje się w tak stresujących chwilach jak kurs prawa jazdy.

Jak najbardziej polecam naukę jazdy z Panią Moniką, nie tylko kobietom

Małgorzata SikoraMałgorzata Sikora

Pani Monika doskonale przygotowała mnie do egzaminu i zdałam za pierwszym razem! Kompetentna i rzeczowa, a jednocześnie przemiła Zdecydowanie polecam!

Julia PlebańskaJulia Plebańska

Polecam Panią Monikę Kot! Wymagająca i konkretna, bardzo uprzejma i profesjonalna, genialna instruktorka!

Anna OstrowskaAnna Ostrowska

Z całego serca polecam Panią Monikę KOT . Nie uwierzycie, ale dzisiaj zdałam egzamin praktyczny na prawo jazdy za pierwszym razem. Pani Monika jest bardzo cierpliwą, opanowaną osobą, potrafi dotrzeć do kursanta i przekazać wiedzę. Jestem dziewczyną z gór, która nigdy nie miała żadnego doświadczenia z samochodem, nie znałam topografii Warszawy, a Pani Instruktor tak mnie przygotowała, że odniosłam dzisiaj pełen sukces.Gorąco polecam Tą kompetentną, pełną życia Kobietę!!!!!!! Kursanci nie zastanawiajcie się ta Pani Instruktor jest najlepsza.

Justyna DudkiewiczJustyna Dudkiewicz

Pani Monika z właściwymi sobie profesjonalizmem, optymizmem i życzliwością odczarowała moje traumy z przeszłości i sprawiła, że wreszcie jazda stała się przyjemnością, a egzamin zakończył powodzeniem. Ogromne podziękowania za spokój, luz i serdeczność!

Adrianna WojdygaAdrianna Wojdyga

Szkoła godna polecenia. Profesjonalne podejście instruktorów do kursantów. Profesjonalna nauka jazdy. Miła i przyjemna atmosfera. Szczególne podziękowania dla Pani Moniki - za przekazanie ciepła, cierpliwości i wiedzy na jazdach! Ta kobieta ruszy niebo i ziemie, żeby dać Wam czego potrzebujecie, Drodzy Kursanci ��

Karolinka BiernatKarolinka Biernat

Polecam, Polecam, Polecam 😊
Najlepsza szkoła z najlepszych. Podejście do ucznia jest po prostu rewelacyjne a atmosfera jeszcze lepsza. Moja najukochańsza instruktorka Pani Monika to tak naprawdę taka cudowna osóbka i oczywiście profesjonalistka. Tłumaczy, tłumaczy i jeszcze raz tłumaczy jest pełna zrozumienia i bardzo cierpliwa a z każdego choćby małego drobiazgu który uda Nam się na drodze jest po prostu przeszczęśliwa i bardzo dumna widać to od razu 😊. Nie krzyczy, ale też nie głaszcze po głowie gdy popełniamy fatalne błędy oczywiście nastaje chwilowa cisza w samochodzie i poważnym głosem słychać tylko " To było bardzo słabe " a potem zaczynamy to powtarzać do skutku aż damy radę zrobić to perfekcyjnie. Pani Moniko na pewno Pani to przeczyta chce jeszcze raz bardzo ale to bardzo podziękować za wszystko za każda radę na drodze za każda powtórkę błędu, za to że dała mi Pani ta siłę i odwagę aby poczuć się pewnie za kołkiem. Moja Wygraną Będzie Zasługa Pani. DZIĘKUJĘ lepiej nie mogłam trafić 😍👏

Kamila SypniewskaKamila Sypniewska

Polecam! Jazdy doszkalające z Panią Moniką w końcu przekonały mnie do jazdy samochodem. Spokojna atmosfera i pozytywne nastawienie 😊😊

Marek HusakMarek Husak

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem instruktora jazdy to zdecydowanie powinien wybrać jazdy z Panią Moniką. Jeśli zależy wam na indywidualnym podejściu dostosowanym do waszych potrzeb, to z własnego doświadczenia wiem, że Pani Monika spełni te oczekiwania. Zarówno jeśli chodzi o merytorykę jak i umiejętności praktyczne. Pani Monika doskonale łączy indywidualne podejście do kursanta , ale także umie stawiać wymagania tak ważne by opanować umiejętności jazdy samochodem. Wszystko to okraszone humorem i empatią gdy bywa ciężko i stresująco.

Zuzka PolakZuzka Polak

Dzięki wykupionym jazdom doszkalającym (10h) nauczyłam się o wiele więcej niż przez 30 h w mojej pierwotnej autoszkole. Dzięki świetnym szkoleniom z Panią Moniką (oraz talentem 😁) udało mi sie zdać egzamin teoretyczny praz praktyczny za pierwszym razem! Bardzo polecam ❤️

Agata RównyAgata Równy

Egzamin praktyczny i teoretyczny zdany za pierwszym razem. Polecam Panią Monikę Kot. Miałam wielkie obawy przed jazdą i samochodami w ogóle, ale Pani Monika sobie ze mną świetnie poradziła. Dzięki niej czuję się pewnie za kierownicą. Bardzo dziękuję!

Ewa SzparagaEwa Szparaga

Dostałam w prezencie od męża jazdy doszkalające w tej szkole. Nie mogłam od wielu lat zrobić prawka - a te jazdy miały mi w końcu pomóc się przełamać i zdać.
Tak tez się stało - po 20h jazd z Panią Monika przełamałam się i zdałam za 1 razem.
Jestem strasznie jej wdzięczna bo nauczyła mnie pewności siebie za kółkiem - czego mi bardzo brakowało. Polecam każdemu kto miał negatywne doświadczenia w innych szkołach - ja przerabiałam 4 inne. To nie zawsze problem tkwi w kursancie, często to instruktorzy nie potrafią wielu rzeczy wytłumaczyć należycie. Pani Monika jest kompetentna, życzliwa, bardzo cierpliwa i z dużym dystansem do świata. Jazdy z Panią Moniką to była czysta przyjemność �
Gorąco polecam!
A mężowi dziękuje za wspaniały prezent - trafił jak nigdy �

Katarzyna KsiążczakKatarzyna Książczak

Zdecydowanie polecam!  Dziękuję Pani Monice za super atmosferę na jazdach i opanowanie lęku przed jazdą ! Szkoła jest dowodem na to, że można nauczyć się jeździć bez stresu, na spokojnie i w przyjaznej atmosferze.

Monika PankowskaMonika Pankowska

Jestem bardzo zadowolona z jazd doszkalających, na które uczęszczałam do tej szkoły. Po okropnych doświadczeniach z moją poprzednią autoszkołą, ta była jak powiew świeżego powietrza .Trafiłam do pani Moniki, od której otrzymałam wiele cennych rad i mogłam szlifować moje umiejętności za kierownicą. Oczywiście przez cały czas w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze. Bardzo się cieszę, że udało mi się zdać egzamin praktyczny i teraz naprawdę czuję, że potrafię dobrze jeździć.

Paulina BalaPaulina Bala

Najlepsza szkoła i najlepsza Pani instruktor. Pani Monika, prowadzi jazdy w miłej atmosferze, uczy praktycznej jazdy, która przyda się nie tylko na egzaminie. Cierpliwie powtarza i wspiera. Jak powiedziała, że zdam to zdałam Najlepsza instruktorka na świecie

Paweł Ludwik DudaPaweł Ludwik Duda

Super instruktorzy, atmosfera.Polecam serdecznie każdemu panią Monikę !

Krysia PatykowskaKrysia Patykowska

Zdałam za pierwszym razem, a to zasługa tej szkoły! Kurs teoretyczny sprawnie przeprowadzony i zrozumiale. Jazdy z panią Moniką to najlepiej wykorzystane godziny za kierownicą! Instruktorka dostosowuje swoje godziny do kursantek/ów, daje bardzo cenne i motywujące uwagi, jazdy odbywają się w przyjaznej atmosferze. Bardzo cierpliwie tłumaczy wszystkie manewry i ćwiczy z kursantami do skutku (przez co na egzaminie państwowym nie ma tak dużego stresu). Podczas nauki czułam, że po prostu dobrze się bawię (bez stresu) co poskutkowało tym, że zdałam za PIERWSZYM razem w wordzie na Radarowej. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą dobrze zdać egzamin i nauczyć się w miłej atmosferze jeździć samochodem.

Basi SzpakiBasi Szpaki

Na kurs teoretyczny poszłam z obowiązku, z nastawieniem na 2 weekendy przysypiania. Kurs okazał się zaskakująco ciekawy, a to dzięki prowadzącej, której imienia niestety nie pamiętam. Niezwykle nudną materię umiała przekazać w sposób naprawdę interesujący. Jeśli chodzi o praktykę, chciałam serdecznie podziękować Pani Monice.Pani Monika wykazała wiele cierpliwości i zrozumienia. Jazdy z Panią Moniką były pełne emocji, ale umiała wskazać mi moje błędy. Dzięki jej uporczywości, zaangażowaniu i wsparciu, po wielu trudach udało mi się w końcu zdać. Pani Moniko jeszcze raz bardzo dziękuję! Naprawdę warto!

Justyna Ż ŻychalskaJustyna Ż Żychalska

Bardzo Serdecznie polecam Babską Auto Szkołę, bez względu na płeć i wiek . Właśnie podeszłam do egzaminu praktycznego w WORD i zdałam za PIERWSZYM RAZEM A to wszystko zasługa Wspaniałej Instruktorki Pani Moniki, która wycisnęłam ze mnie wiele, mimo, iż początki moje nie nastrajały pozytywnie. Tym bardziej jestem Niebywale Wdzięczna za Bardzo rzetelne, profesjonalne szkolenie w bardzo ludzkiej i sympatycznej atmosferze . Z takim nauczycielem ma się naprawdę solidne podstawy by zostać dobrym kierowcą Polecam Bardzo i jeszcze raz Dziękuję za przygotowanie! Tak trzymać

Stachu J.Stachu J.

Co tu dużo mówić, zdane za pierwszym razem zajęcia praktyczne z Panią Moniką przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze. Po 6 godzinach nauczyłem się tyle żeby po 3-4 tygodniowej przerwie zdać. Serdecznie pozdrawiam oraz jeszcze raz dziękuję Pani Moniko!

Katarzyna JarońKatarzyna Jaroń

Szkoła jest cudowna! Teoria przedstawiona w sposób zrozumiały w miłej atmosferze. Zdana za 1 razem.
Pani Monika Kot jest niesamowitą instruktorską a przede wszystkim cudowną osobą. Po 12 latach powróciłam do robienia prawa jazdy. Zielona ze strachu! Monika świetnie tłumaczy, zwraca uwagę jak trzeba. Atmosfera jest swobodna i pełna humoru! Dla mnie marzenie życia stało się faktem. Dziś zdałam praktykę na Radarowej za pierwszym razem! Bardzo dziękuję całej babskiej szkole! Monika kocham Cię !!!

Iwo LisowskaIwo Lisowska

U bab w babskiej było super! Pani Monika taka dobra i łaskawa. Wybacza początkowe błędy, wpaja do bólu technikę, warczy, kiedy trzeba. A trzeba było. Koniec końców zdane za pierwszym razem i aż szkoda, że to już... Polecam babom i chłopom. Niech się panowie od bab uczą, jak uczyć.

Ania KalitaAnia Kalita

Polecam wszystkim tę szkołę jazdy. A szczególnie instruktorkę Monikę . Jest wspaniała !!!

Dominik LaurysiewiczDominik Laurysiewicz

Od zapisania do ostatniej lekcji caly kurs naprawde interesujacy i uzyteczny. Jazdy z Pania Monika polecam goraco! Swietna atmosfera, szczera i fachowa Pani instruktor z niesamowitym poczuciem humoru. Przygotowanie do egzaminu rowniez bardzo dobre, zdalem za 1 razem zarowno teorie jak i praktyke.
Polecam!

Kasia KaliszKasia Kalisz

Polecam Babską Szkołę i Panią Monikę, która świetnie uczy parkowania:)

Ewa Maroń Zd ZakrzewskaEwa Maroń Zd Zakrzewska

Wszystkim polecam Babską Auto Szkołę a w szczególności Panią Monikę dzięki której pokonałam strach przed kierowaniem autem.Cierpliwa osoba z poczuciem humoru ale jednocześnie bardzo konkretna i momentami wymagająca co przy nauce jazdy oczywiście jest na plus.POLECAM!!!!!i dziekuję Pani Moniko że dzięki Pani zrobiłam duży krok do przodu w swoim życiu.

Kasia Jezierska-CyraKasia Jezierska-Cyra

Najlepsza pod słońcem, cierpliwa, WYROZUMIAŁA, taka życiowa kobieta-idealny instruktor-Pani Moniko, dziękuję za te lekcje. Bardzo polecam!

Weronika SiemaszkoWeronika Siemaszko

Najlepsza szkoła jazdy. Zdecydowanie polecam Panią Monikę. Dzięki niej prawko zdałam za pierwszym razem. Taki instruktor to skarb!

Kuba RegulskiKuba Regulski

Najlepsza instruktor to Pani Monika. Cierpliwa, ciepła, z super poczuciem humoru. Potrafi nauczyć jeździć i daje cenne wskazówki. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Wielkie Dziękuję dla Pani Moniki

2 thoughts on “Opinie”

  1. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do odwiedzenia w sieci – ten blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji, gdzie każdy artykuł przynosi nowe spojrzenie na tematy, które mnie interesują, i zachęca do refleksji nad nimi, co sprawia, że codziennie wracam tu z jeszcze większym zaciekawieniem i oczekiwaniem na kolejne wpisy!

  2. Treść jest klarowna, dobrze zorganizowana i pełna przydatnych wskazówek. Autor doskonale wyjaśnia kluczowe zagadnienia. Może warto by dodać więcej przykładów praktycznych. Pomimo tego, tekst jest niezwykle edukacyjny i inspirujący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights